Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksTimbalan Dekan dan Pengarah

TIMBALAN DEKAN FAKULTI USULUDDIN
Dr Norasimah binti Haji Omar
E-mel :  norasimah.omar@kupu-sb.edu.bn

TIMBALAN DEKAN FAKULTI SYARIAH
Pengiran Dr Hajah Norwidayawati binti Pengiran Haji Metusin
E-mel :  norwidaya.metusin@kupu-sb.edu.bn

TIMBALAN DEKAN FAKULTI PENDIDIKAN
Dr Hajah Norwati binti Haji Abu Bakar
E-mel : norwati.bakar@kupu-sb.edu.bn

TIMBALAN DEKAN PELAJAR
Dayang Ruziah binti Abdul Karim
E-mel :  ruziah.karim@kupu-sb.edu.bn

TIMBALAN PENGARAH PUSAT ILMU TERAS
Awang Haji Md Syahiran bin Haji Md Sofian
E-mel :  syahiran.sofian@kupu-sb.edu.bn

TIMBALAN PENGARAH PUSAT BAHASA
Dayang Nurul Azimah binti Abdul Hamid
E-mel :  azimah.hamid@kupu-sb.edu.bn

TIMBALAN PENGARAH PUSAT PENGAJIAN LEPAS IJAZAH DAN PENYELIDIKAN
Dayang Waiduri binti Ali
E-mel :  waiduri.ali@kupu-sb.edu.bn

TIMBALAN PENGARAH PUSAT PENYELIDIKAN DAN PENGAJIAN JAWI DAN KITAB TURATH
Awang Haji Mohammad Shahrol Azmi bin Haji Abdul Muluk
E-mel :  azmi.muluk@kupu-sb.edu.bn