Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksSenat

RA'ES 
Dr. Haji Adanan bin Haji Basar
E-mel : adanan.basar@kupu-sb.edu.bn

TIMBALAN RA'ES (PEMANGKU) 
& PENOLONG RA'ES
Dr. Abang Haji Hadzmin bin Abang Haji Taha
E-mel : hadzmin.taha@kupu-sb.edu.bn

PENDAFTAR (PEMANGKU)
Pg Anak Haji Damit Baharuddin bin Pg Anak Safiuddin
E-mel : baharuddin.safiuddin@kupu-sb.edu.bn

BENDAHARI (PEMANGKU)
Khairul Shaffarani bin Haji Hamidon
E-mel :  shaffarani.hamidon@kupu-sb.edu.bn

DEKAN FAKULTI USULUDDIN
Haji Mohd Azmi bin Haji Omar
E-mel : azmi.omar@kupu-sb.edu.bn

DEKAN FAKULTI SYARIAH
Datin Dr Hajah Noor Hira binti Haji Noor Kaseh
E-mel : hira.kaseh@kupu-sb.edu.bn

DEKAN FAKULTI PENDIDIKAN
Prof. Madya Dr. Misnan Jemali
E-mel : misnan.jemali@kupu-sb.edu.bn

DEKAN PUSAT ILMU TERAS
Dr. Haji Noralizam bin Haji Aliakbar
E-mel : noralizam.aliakbar@kupu-sb.edu.bn

PENGARAH PUSAT BAHASA
Dr. Haji Hambali bin Haji Jaili
E-mel : hambali.jaili@kupu-sb.edu.bn

PENGARAH PUSAT PENGAJIAN LEPAS IJAZAH DAN PENYELIDIKAN
Prof. Madya Dr. Norshah Saad
E-mel : shah.saad@kupu-sb.edu.bn

PENGARAH PUSAT PENGKAJIAN KEFAHAMAN AHLI SUNNAH WAL JAMA'AH
Prof. Madya Dr. Syamsul Bahri Andi Galigo
E-mel : bahri.galigo@kupu-sb.edu.bn

PENGARAH PUSAT PENGAJIAN FIQH AL USRAH
Hajah Rosni @ Aisyah Radhiah binti Haji Abdul Ghani
E-mel : rosni.gani@kupu-sb.edu.bn

DEKAN PELAJAR
Haji Md Syahiran bin Haji Md Sofian
E-mel : syahiran.sofian@kupu-sb.edu.bn

KETUA PERPUSTAKAAN
Razidah binti Haji Jamaluddin (Wakil)
E-mel :  razidah.jamaluddin@kupu-sb.edu.bn

TIMBALAN DEKAN USULUDDIN
Norasimah binti Haji Omar

TIMBALAN DEKAN SYARIAH
Dr. Haji Abdul Rauf Amin
E-mel :  rauf.amin@kupu-sb.edu.bn

TIMBALAN DEKAN PENDIDIKAN
Haji Roslan bin Untong
E-mel :  roslan.untong@kupu-sb.edu.bn