Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksPejabat Pendaftar

Pengiran Anak Haji Damit Baharuddin bin Pengiran Anak Safiuddin
Pemangku Pendaftar
E-mel :  baharuddin.safiuddin@kupu-sb.edu.bn / pendaftar@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 105

Mohammad Azriman bin Sarbini
Penolong Pendaftar (Pentadbiran)
E-mel : azriman.sarbini@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 

Mas Mirah binti Haji Abdul Karim
Pegawai Ugama
E-mel :  masmirah.karim@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 155

Awang Majid bin Mohammad
Penyelia Pejabat
E-mel :  majid.mohammad@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 114

Hajah Martiniwati binti Haji Umar
Penolong Pensyarah
E-mel :  martiniwati.umar@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Pengiran Anak Sarimaya binti Pengiran Anak Haji Ibrahim
Kerani
E-mel :  sarimaya.ibrahim@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 100

Haji Shahri bin Haji Ahmad
Kerani
E-mel :  shahri.ahmad@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 100

Mawardi bin Haji Usman
Kerani
E-mel :  mawardi.usman@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Mohammad Zulhusaini bin Haji Zulkifli
Kerani
E-mel :  zulhusaini.zulkifli@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 159

Siti Noorafizan binti Haji Abdullah
Penyambut Tetamu/Operator
E-mel :  noorafizan.abdullah@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 100

Norfazian binti Rafie
Pembantu Pejabat
E-mel :  norfazian.rafie@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 111

Dayangku Saadiah binti Pengiran Haji Kahar
Pembantu Kerani
E-mel :  saadiah.kahar@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 159

Siti Nor Razeedah binti Haji Ismail
Pekerja Tingkat III
E-mel :  razeedah.ismail@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 100