Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksPegawai-Pegawai Utama






RA'ES 
Dr. Haji Adanan bin Haji Basar
E-mel   :  adanan.basar@kupu-sb.edu.bn



TIMBALAN RA'ES (PEMANGKU) 
Dr. Abang Hadzmin bin Abang Haji Taha
E-mel   :  hadzmin.taha@kupu-sb.edu.bn



PENOLONG RA'ES (PEMANGKU)
Datin Dr. Hajah Noor Hira binti Haji Noor Kaseh
E-mel   :  hira.kaseh@kupu-sb.edu.bn







PENDAFTAR (PEMANGKU)
Awang Haji Sufri bin Kurus 
E-mel   :  pendaftar@kupu-sb.edu.bn










BENDAHARI (PEMANGKU) 
Awang Mohamed Helmy bin Jumat
E-mel   :  bursar@kupu-sb.edu.bn











DEKAN FAKULTI USULUDDIN
Dr. Norashibah binti Haji Awang Besar
E-mel : norashibah.besar@kupu-sb.edu.bn









DEKAN FAKULTI SYARIAH 
Dr. Haji Noralizam bin Haji Aliakbar
E-mel   :  noralizam.aliakbar@kupu-sb.edu.bn








DEKAN FAKULTI PENDIDIKAN
Dr. Haji Roslan bin Untong
E-mel   :  roslan.untong@kupu-sb.edu.bn








DEKAN PELAJAR
Awang Ali Hardi bin Haji Mohamed 
E-mel :  hardi.mohamed@kupu-sb.edu.bn











PENGARAH PUSAT ILMU TERAS
Awang Kharhan bin Haji Jait
E-mel : kharhan.jait@kupu-sb.edu.bn










PENGARAH PUSAT BAHASA
Dayangku Nurul Majeedah binti Pengiran Haji Hamdan
E-mel   :  majeedah.hamdan@kupu-sb.edu.bn







PENGARAH PUSAT PENGAJIAN LEPAS IJAZAH DAN PENYELIDIKAN
Datin Dr. Hajah Noor Hira binti Haji Noor Kaseh
E-mel   :  hira.kaseh@kupu-sb.edu.bn






PENGARAH PUSAT PENGKAJIAN KEFAHAMAN AHLI SUNNAH WAL JAMAAH
Awang Haji Mohd Azmi bin Haji Omar
E-mel   :  azmi.omar@kupu-sb.edu.bn








PENGARAH PUSAT KAJIAN FIQH AL-USRAH
Awang Hilman bin Haji Salim
E-mel   :  hilman.salim@kupu-sb.edu.bn





PENGARAH PUSAT PENYELIDIKAN DAN PENGAJIAN JAWI DAN KITAB TURATH
Dr. Haji Harapandi Amaq Hairani
E-mel   :  harapandi.dahri@kupu-sb.edu.bn








PENGARAH PEJABAT ANTARABANGSA DAN PERHUBUNGAN AWAM
Dayang Nurul Atteyia Bahtriyah binti Md Salleh
E-mel   :  atteyia.salleh@kupu-sb.edu.bn











KETUA PERPUSTAKAAN