Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksPegawai-Pegawai Utama






RA'ES 
Dr. Haji Adanan bin Haji Basar
E-mel   :  adanan.basar@kupu-sb.edu.bn



TIMBALAN RA'ES (PEMANGKU) 
Dr. Abang Hadzmin bin Abang Haji Taha
E-mel   :  hadzmin.taha@kupu-sb.edu.bn



PENOLONG RA'ES (PEMANGKU)
Datin Dr. Hajah Noor Hira bin Haji Noor Kaseh
E-mel   :  hira.kaseh@kupu-sb.edu.bn






DEKAN FAKULTI USULUDDIN
Dr. Mikdar Rusdi
E-mel   :  mikdar.rusdi@kupu-sb.edu.bn









DEKAN FAKULTI SYARIAH
Dr. Abd Rauf bin Mohd Amin
E-mel   :  rauf.amin@kupu-sb.edu.bn








DEKAN FAKULTI PENDIDIKAN
Prof. Madya Dr. Mohd Zahiri bin Awang Mat
E-mel   :  zahiri.mat@kupu-sb.edu.bn







DEKAN PELAJAR
Haji Md Syahiran bin Haji Md Sofian
E-mel   :  syahiran.sofian@kupu-sb.edu.bn






PENGARAH PUSAT ILMU TERAS
Dr. Haji Noralizam bin Haji Aliakbar
E-mel   :  noralizam.aliakbar@kupu-sb.edu.bn






PENGARAH PUSAT BAHASA
Dr. Abang Hadzmin bin Abang Haji Taha
E-mel   :  hadzmin.taha@kupu-sb.edu.bn



PENGARAH PUSAT PENGAJIAN LEPAS IJAZAH DAN PENYELIDIKAN
Datin Dr. Hajah Noor Hira bin Haji Noor Kaseh
E-mel   :  hira.kaseh@kupu-sb.edu.bn





PENGARAH PUSAT PENGKAJIAN KEFAHAMAN AHLI SUNNAH WAL JAMAAH
Haji Mohd Azmi bin Haji Omar
E-mel   :  azmi.omar@kupu-sb.edu.bn






PENGARAH PUSAT KAJIAN FIQH AL-USRAH
Awang Hilman bin Haji Salim
E-mel   :  hilman.salim@kupu-sb.edu.bn





PENGARAH PUSAT PENGKAJIAN JAWI DAN KITAB TURATH
Dr Haji Harapandi bin Dahri
E-mel   :  harapandi.dahri@kupu-sb.edu.bn








PENGARAH PEJABAT ANTARABANGSA DAN PERHUBUNGAN AWAM
Pengiran Siti Katijah binti Pengiran Haji Sulaiman
E-mel   :  katijah.sulaiman@kupu-sb.edu.bn




PENDAFTAR (PEMANGKU)
Adi Rani Soffian bin Abdul Rahman
E-mel   :  adi.rahman@kupu-sb.edu.bn / pendaftar@kupu-sb.edu.bn





BENDAHARI (PEMANGKU) 
Khairul Shaffarani bin Haji Hamidon
E-mel   :  shaffarani.hamidon@kupu-sb.edu.bn